» Poradna » Počítačové sítě

Vlc player mi nenajde všechna videa

Dobrý den, vlc player mi nenajde všechna videa na mém Nas - Asustor.Kodi vše najde, ale Vlc jen něco ( a to samé AZ player ) a ostatní se nezobrazuje. Dříve viděl vše. Dala jsem i aktualizovat knihovnu a obnovit. Ale je to stále stejné.Nevíte někdo co s tím?Děkuji za odpověď. Mirka

Odpovědi na otázku

Máš v Nastavení (Asociace s příponami souborů) zaškrtnuté se všemi příponami video souborů?

Dekuji, ale v nastaveni na me tv android nic takoveho neni.

Aha, nevšiml jsem si, že píšeš o přehrávání na TV.

Jaká videa VLC nenajde? Jakou mají příponu? VLC na androidu toho neumí tolik jako VLC pro PC.

najde jen některá a příponu mají různou mp4 a avi , ale ta ostatní s tou samou příponou nenajde

A co nějaká souvislost s názvy souborů. Nemůže mít ten VLC potažmo ta TV alergii na českou diakritiku, nebo nějaké ne-alfanumerické znaky v názvech souborů nebo adresářů?

Děkuji, už jsem na to přišla - alespoň myslím. Dala jsem v nastavení nejvyšší možnou vyhledávací schopnost a on to našel. Předtím byla nastaveny automatická a to asi nestačilo. Mirka

Mě napadá jestli to není z důvodu, že VLC player má videa přehrávat ale né hledat.

A přehrává která? Ta, která najde, ne?

A nebo ty, která mu zadáš pro přehrání. Třeba tím že video najdeš v průzkumníku a přes pravé tlačítko dáš přehrát ve VLC. Nebo to video přetáhneš do okna VLC apod. Možností je dost.

A to u TV funguje jak?

Netuším, já se tu bavím o VLC playeru, nikoliv o televizi.

Tak to se bavíš špatně. Tazatelce šlo o Android TV a už před dvěma dny (a dnes znovu) psala, že to vyřešila.

Nejdřív je přece musí vidět ( tzn. najít ) , aby je mohl přehrát.

Nevím, jak Asustor, ale v Synology jsem musel zapnout sdílení souboru NFS, mi nechtělo Kodi, ani VLC tahat přiložené titulky v souboru

Prilis malo informaci, pacit to z tebe po jedne odpovedi neni mozne.Nekoho si zavolej.Takhle od stolu odhaduju vyku*veny sdileni a/nebo vypnuty SMB1

Tak ještě jednou:"Děkuji, už jsem na to přišla - alespoň myslím. Dala jsem v nastavení nejvyšší možnou vyhledávací schopnost a on to našel. Předtím byla nastaveny automatická a to asi nestačilo. Mirka"