» Poradna » Programy

VLC občas nefunguje

Občas (nepravidelně) se mi stává, že korektně nainstalovaná poslední verze VLC přehrává pouze zvuk a obraz nejede. Už jste se s tím setkali? Někdy pomůže se odhlásit, jindy restart PC.

Odpovědi na otázku

Reseni je tezke. Muze stacit odinstalovat a zase vratit. Jenze problem muze bit v dodrbanych win, registrech, .... neco s ovladaci, fakt tezko rict.Pripadne jine soft, ja pouvivat http://www.cccp-project.net/ . S ohledem na cas, ktery tomu muzes venovat a stejne to nevyresis je kolikrat lepsi udelat cistou instalaci win a preventivne si udelat komplet zalohu disku s os + zakladem softu co pouzivas. Pak to mas ze zalohy obnovene hned. Ja si zvikl na pc zit radej s tim co jede a nehledat ameriku, tj nemuset mit uplne kazdou blbost. Jak se v tom clovek moc hrabe, tak to skonci casem reinstalem, protoze neco zacne blbnout.Dneska jedu spokojene na kubuntu a win mam doma na stolnim jen kvuli zvukovce.