» Poradna » Mobily

VLC jako výchozí přehrávač

Po aktualizaci se VMP automaticky nastavil jako výchozí přehrávač. Jako výchozí ale potřebuji VLC. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Pravým myšítkem na soubor, který chceš přehrávat ve VLC, Otevřít v programu > Zvolit program > vybrat VLC a zaškrtnout K otevření souborů tohoto typu zvolit určený program.

Díky za radu. Problém je v tom, že se všechna videa přeznačila na VMP a uvedený postup musím použít u každého zvlášť.

Ovládací panel\Všetky položky ovládacieho panela\Predvolené programy\Nastaviť priradenia

pozn. zrovna jsem řešil obdobný problém (sešitek pomohl)

Mám WXpro s SP3 a v Ovládacích panelech nic takového není.

že maš xp som prehliadolhttp://support.microsoft.com/kb/307859/sk

Díky. To je přesně ono.

Nemusíš. Ve VLC Nástroje-Nastavení-Rozhraní, Nastavit asociace, označíš, které chceš najednou.

V těch asociacích chybí soubory *.vm.

To je z mobilu Samsung? Jejich proprietární formát, neřeš.

Nemusíš, když zaškrtneš dole to okénko K otevření souborů....

Rádce MiK nepochopil význam slova "VÝCHOZÍ". Jeho rada je pouze na přehrání vybraného videa . Nenastavuje však VLC jako výchozí.