» Poradna » Programy

VLC - není obraz

Ahoj,stáhnul jsem si seriál ve formátu .mp4, ale přehrává se mi to jenom jako zvuková stopa, ne jako video.Používám VLC přehrávač.Předem díky za odpověďJohnny

Odpovědi na otázku

Vyhod ten kram a nainstaluj si treba PotPlayer.VLC ma neustale problem s kodeky, pac jsou casto nesvobodne a takove ty kecy.

ok, díky,vyzkouším ho

MP4 je pouze kontainer. Je potreba zjistit jaky format videa je pouzit a podle toho se pak zaridit.

hmm, ok, stáhnu si to ještě jednou v jiném formátu

skús MPC-HC v k-lite. Ak neprehrá ani ten, film je vadný

To si můžete zjistit rovnou ve VLC. Pokud to nepřehraje SMPlayer: http://portableapps.com/apps/music_video/smplayer... ...

kolemjdouci2014 nedrbej do toho kdyz nerozumiszrusit poradnu!mp4 muze byt jen zvuk viz nastroje kodeky

byl to jen zvuk, na stránkách z kterých jsem to stahoval, už nahráli nový soubor a omluvili se za záměnu. :D

Takže to nebyla chyba ve VLC, výborně! "kolemjdouci2014" je buď Dr. Šáhlá, nebo jeho milci se zde vyskytující.

Dej si facku, chlapce.

Neprskej lamko. Kdyz program A neprehraje video X, je dobre zkusit program B.Pokud to nechapes, jsi proste idiot.