» Poradna » Počítačové sítě

VLC - modré z nebe

Já vím že chci asi modré z nebe ale přesto se zeptám.

Takže mám neveřejnou IP (Bohužel)a ctěl bych VLCéčkem vysílat intrernetovou telku jk na TO ?

Odpovědi na otázku

také jsem zvědav...

Pořídit si veřejnou IP a nebo alespon přesměrovat z veřejné IP nějaké porty...

1.jak si pořídit veřejnou IP
2.Jak na ty porty

požiadaj poskytovatela pripojenia k internetu o pridelenie verejnej ip adresy,väčšina isp takúto službu užívatelom poskytuje za príplatok-ceny a možnosti si musíš zistiť u Tvojho konkrétneho poskytovatela,tie má spravidla každý individuálne