» Poradna » Notebooky

Vlastnosti Windows 10

Zdravím, od té doby, co jsem smazal z mýho notebooku com surrotage mi nejde u žádnýho souboru, prostě nikde mi nejde otveřít vlastnosti, nevíte někdo co s tím ?

Odpovědi na otázku

Přeinstalovat

Kdo ti nakukal, že to máš smazat ??? Přeinstaluj a nevrtej do toho.

Ono ten proces většinou není vir (někdy občas ano, ale ve většině případů ne) a je součástí Windows. Určitě jsi ho neměl mazat. Teď tě čeká přeinstalace.

dllhost.exe je regulárny súbor MS zodpovedný za Com Surrogate, pokiaľ je situovaný v správnej zložke C:\Windows\System32\*.*Nemal si ho nijak mazať, lebo zlikviduješ nielen "Odstrániť vlastnosti súborov" napr. *.doc, jpg. a spol. Musíš dllhost.exe extrahovať alebo opraviť OS ladiacim nástrojom PowerShell cestou príkazu Dism alebo sfc /scannow.Návody sa mi cheche vypisovať, nemám náladu. Zase nejaké splašené tunítko. Alebo to bolo z tvojej vlastnej gebule ex privata industria? Ak uvedieš presný dôvod a zmysel mazania dllhost.ex, tak ti poradím, ako spravíš nápravu.

Smazal jsem to protože jsem se dočetl, že je to vir a posílá někam hesla atp..

V systémových složkách se nemá BFU co pohybovat, natožpak něco mazat! Příště se zeptej před akcí!Co s tím?Oprav to nebo lépe:svěř opravu odborníkovi.

viry se mohou maskovat za různé systémové procesy/aplikace, ale to ještě neznamená, že máš preventivně smazat půlku Windows!

Přesně. Pro vir není problém se schovat za cokoliv, klidně i za kalkulaču.

A neví teda někdo prosím jak přesně opravit? Nemám žádnou představu jak bych to opravit mohl, nedá se tam ten com surrotage nějak vrátit nebo tak ? celej windows se mi přeinstalovávat nechce..

Powershell, ako Správca(!)Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealthhttps://www.tenforums.com/tutorials/7808-dism-repai... alebo si otvor tiež Powershell, ako Správca(!)zadaj do modrého okna text: sfc /scannowCom Surrogate je systémová služba, zodpovedný je *.exe o ktorom so ti písal.Pre lamu bude ideálne, ak si stiahneš ISO W10 x64 podľa tvojej edície, klikneš na ISO, rozbalíš ho a klikneš na Setup.exe. Do modrého okna zadaj: Ponechať SW a osobné nastavenia". Nasledujú tri reštarty a máš za cca 30 min opravený komplet OS. Bordel v zložke Windows_ODL klasicky vyčistíš, klik na C:\ -clean.