» Poradna » Programy

Vlastnictví souborů XP HOME x PROF

Zdravím, popíšu problém: vyndal jsem HDD z pocitace na kterem jsou XP HOME a dal jsem ho jako slave do mého, kde mám XP PROF. Převzal jsem vlastnictví, abych mohl přetahat data, ale jak vlastnictví mám vrátit zpět? Jde o to, že na XP HOME to nejde, jde to nastavit nějak z mého XP PROF, aby po vložení hdd s XP HOME do původního počítače mohli uživatelé do svých složek? Nenačte se jim bohužel ani plocha :( :( :(

Odpovědi na otázku

Sice mi nikdo neodpověděl, ale poradil jsem si sám :) Stane-li se něco podobného někomu z Vás, stačí data překopírovat/přesunout do jiné složky u které není nastavené vlastnictví :)