» Poradna » Ostatní

Vlastní TV

Zdravím.Chtěl bych si udělat vlastní TV,kde bych vysílal živě snímání zápasů z mé hry.Třeba když se hraje např. hokej na čt sport a jak to je živě,tak abych hrál hru a ona se snímala a přímo už hrála na mojí stránce s TV.Nevíte,jak nato? Díky

Odpovědi na otázku

rúbeš vysoko. Radio sa dá, je free, ale TV? Kam stream budeš posielať? Skôr pogoogli wecamery a ako ich streamovať. Kto sa bude chcieť na Teba pozerať, na Tvojej stránke nájde odkaz na pripojenie sa na Tvoju webkameru.

tak on má konektivitu, že neví co s ní... (myslím dobrou - symetrickou)

Zjisti si něco o twitch.tv a programu XSplit.