» Poradna » Ostatní

Vlastní server wow

Ahoj,hledám někoho kdo by mi pomohl rozběhnout wow server. Jedná se o Legion. Napiš mi nějaký kontakt, nejlépe email :)

Odpovědi na otázku

Přeji hodně štěstí se sháněním někoho kdo ti to udělá. Rozběhnout server je snadné. Stáhneš emulátor, nainstaluješ, nastavíš a spustíš. Jasně vyžaduje to od tebe trochu znalostí, ale s tím se tak nějak počítá. Přeci chceš spustit server, to není jako si na facebooku zveřejnit nový status. A hlavně oproti tomu co tě čeká je to snadné. To nejhorší na serveru je udržet ho naživu. Tj nějaký marketing a přitáhnout tam hráče, dohlédnout na to aby server běžel bez nějakých výpadků, řešit případné problémy apod. To je mnohem náročnější. Oproti tomu to spuštění je fakt brnkačka.

A ty jsi ten server někdy už zkoušel ? Máš s tím už zkušenosti ? S rozběhem, s emulátory a tak ?