» Poradna » Web a internet

Vlastni RSS info na mail z konkretni url adresy

Neexistuje nejaky SW nebo script, ktery by treba kazdou hodinu chodil na jednu urcitou stranku a jakmile by na te url zaznamenal nejakou zmenu, tak by zaslal informaci na mail? Ctacilo by jen "doslo ke zmene". Napr. script oscanuje zdrojovy kod dane url, za hodinu to udela zase, nedoslo-li ke zmene, tak nic, doslo-li tak posle mail. Web nepodporuje RSS. Diky.

Odpovědi na otázku

Podle googlu existuje, počkej si jestli ti někdo doporučí co používá. RSS je jednoduchý XML soubor, který můžeš snadno generovat

Koukam, ze reseni jsou, ale problem zde bude i nutnost prihlaseni na svem uctu.