» Poradna » Programy

Vlastní program

Dobrý den, chtěl bych si prosím vytvořit pro děti nějaký program/aplikaci, abych do něj mohl vkládat obrázky s možností výběru správné odpovědi, děkuji

Odpovědi na otázku

Just do it!A co s tym mame my? Ked nieco chces, tak to sprav. Nemusis nam o tom pisat na fore. Ak potrebujes radu, tak sa pytaj, no v tvojom poste nevidim ziadnu otazku.

Tak se do toho dej a neztrácej tu zbytečně čas!

tak se nejdřív nauč programovat.Nebo to vem tou jednodušší cestou - valná většina nápadů už před tebou nejspíš napadla někoho jiného. Pohledej v angličtině a je slušná šance, že nějaký takový program už dávno existuje.Kvízových programů existují 3 (_!_)

A co třeba webová stránka? Jen si ji vytvoříš a pošleš na nějaký server.Možná by bylo lepší, aby si to děti mohly otvírat v prohlížeči, než aby si to musely instalovat do počítače a ty abys k nim musel přes vzdálenou správu měnit obrázky.

Ale beze všeho, hurá do toho!

JavaScript