» Poradna » Web a internet

Vlastní miniatura videa na YB?

Když na YouTube nahrávám video, můžu si vybrat z 3 předem určených miniatur. Jak mám ale vložit vlastní miniaturu? Koukal jsem se i do Googlovské nápovědy ( https://support.google.com/youtube/answer/72431 ), našel návod, ale nic jako "Vlastní miniatura" tam nenalézám. Můžeto mi prosím říci, jak nastavit YB miniaturu? Jak se to dělá? Nebo jsem jen slepej? :DDěkuji

Odpovědi na otázku

Já tam "custom thumbnail" mám, takže asi klikáš špatně, nebo si slepý, anebo česká mutace je o tuto funkci ochuzená. Mám to jako tlačítko přímo pod tou nabídkou 3 thumbnailů.Jinak proč píšeš YB? YouTube by se zkracovalo spíš jako YT, ne?

Pokud se nepletu tak musíš být v partnerském programu,tj. 15min+ videa apod. včetně těch thumbnailů. Tato možnost se ti nabídne mylsím po nahrání 1. videa.

Ano,je to tak ještě jsem to vyhledal - viz. https://www.youtube.com/yt/creators/creator-benef... Akorát že musíš mít ověřený kanál a už si nepomatuju jak se to provádělo.

Skutečně stačí poslat zdarma jednu SMS čímž aktivovat videa 15 minut+ a aktivují se i vlastní miniatury.

Zajímavé, já nejsem partner, ani jsem smsku nikam neposílal. Videa můžu mít delší než 15 minut a miniatury taky můžu upravovat. Nemůže to být propojením s Google+ účtem?

To bude tím, že máš youtube účet staršího data a 15+ minut i miniatury jsi dostal automaticky. Na mém účtu založeném v roce 2006 jsem také žádnou SMS neposílal a 15+ minut videa i miniatury zde mám :) .

nesnášímm g+ youtube to cpe každému a naví Děsnou IKONKU Mašličky to je fůj zustanu u starého učtu bez g+ před rokem 2011

Nech sa páči tu je video návod: https://www.youtube.com/watch

Já to taky nevim