» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vlastní měřítko je nastavené.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat proč pokaždé,když zapnu PC tak se mi zobrazí měřítko 175% a píše to Vlastní měřítko je nastavené . A hned vedle je :Vypnout vlastní měřítko a odhlásit se. Když to udělám tak se mi změní měřítko ale zase po restartu je to na 175%.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Hmm... něco je špatně, informací je málo...Doporučuji se vrátit k bodu obnovení, kde to bylo funkční.

Pokaždé,když vypnu PC a znovu zapnu tak tam skočí toto nastavení : https://ctrlv.cz/shots/2016/07/21/AdjE.pngKdyž kliknu na modrý text a přihlásím se tak je to OK :)Ale znovu po restartu 175%

Doporučuji se vrátit k bodu obnovení, kde to bylo funkční.Nebo přeinstalace ovladačů grafické karty.