» Poradna » Ostatní

Vladka30q

DOBRÝ DEN NEDAVNO JSEM SI KOUPILA SETOBOX EVOLVEO Alpha HD MA TO MULTIPLEX? DIK

Odpovědi na otázku

Všechny digitální kanály jsou vysílány v tak zvaných multiplexech.Vy se asi chcete zeptat jestli to má Multiview - čili sledování více kanálů naráz. To zřejmě nemá (výrobce to neuvádí). Ale zaráz jeden kanál sledovat a druhý nahrávat by mělo jít (taky neuvádí)

ptam se jestli možu nějáke i jine televizni kanaly naladit, ma to multiplex? jsem z Frýdku-Místku

Manuál do jedné a ovladač do druhé ruky. Podle návodu spusť automatické ladění.Jestli je správně připojená vhodná anténa, měl by něco naladit. Jinak je buď špatná anténa, nebo settopbox.Seznam multiplexů, vysílačů a kanálů najdeš třeba tady: http://www.omko.cz/prijem-digitalni-televize...

Dik,ahoj

No, ptáš se brzy, ale nešť.