» Poradna » Programy

Vkladanie dat do datab. accesu 2007 cez formular v accesse 2013

Dobrý deň Prosím Vás o radu. Cez formulár vytvorený v a2013 vkladám údaje do databázy vytvorenej v a2007 následne sa dáta spracovávajú v a2007. Dáta v tabuľke vidím, avšak a2007 ich nevie spracovať. Ak zadám ich parametre do vyhľadávania, nevyselektuje mi ich, nevkladá mi ich ani do ďalších prepojených tabuliekMá s tým niekto skúsenosť , aké kroky odporúčate? Vopred Ďakujem

Odpovědi na otázku

Jestliže data vložená přes formulář_13 vidíš v tabulce _07, tak předpokládám, že navázání datových polí a typů je nastaveno správně. Jaký způsobem odchází data? Formou dotazu nebo "natvrdo" do tabulky? O jaký typ dat se jedná (datum, text, číslo...)?

Jednalo sa o dáta výroby takže text s pevne zadanou maskou v ktorej som mal v jednom formulári chybu a preto mi to nefungovalo. Ďakujem pekne za odozvu