» Poradna » Web a internet

Vkládání příspěvků wordpress

Dobrý den,mám dva dotazy:1) nevím, jak mám psát příspěvky tak, aby nebyly přes celou stránku. Jakmile totiž něco napíšu, a pak se podívám, jak to vypadá, tak jde jedna dlouhá řádka přes celou stranu. Někde jsem četla o pluginech, ale přestože jsem je nainstalovala a aktivovala, nevidím žádnou změnu. Potřebovala bych vložit článek tak, aby obtékal obrázek. Přestože dám v nastavení obtékání obrázku zprava, přesto se vždy článek začne psát pod něj a je přes celou stránku.2) Chtěla bych umístit nahoru stránky lištu, kde budou rubriky. Např. divadlo a po kliknutí na něj se zobrazí všechny články týkající se divadla - resp. náhled článku s obrázkem a po kliknutí na něj by se zobrazil celý.Mockrát děkuji tomu, kdo je ochoten mi poradit.

Odpovědi na otázku

Tohle všechno záleží na šabloně

prd na šabloně, vlož tam značku "more" a ukáže se ti jen ta vybraná část za kterou je značka umístěna.

Děkuji, jen - kde mám vložit tu značku?