» Poradna » Programy

Vkládání obrázku

Dobrý den. Existuje nějaký program , který by umožnil vkládat obrázek na více stránek na facebooku najednou. Děkuji

Odpovědi na otázku

A, pan si koupil novou klavesnici... Uz funguje CAPS Lock?

Ty malý chudáčku. Ty máš z toho vánoce a erekci najednou ...to si teda užiješ

Vidíš to, a já zas myslel, že máš erekci z těch velkých písmen...

Asi uz ano. Alespon neco takoveho je v odkazu. Ale jestli je to co hledas netusim. Dej vedet. Sice nemam fb ale kdybych poridil po padu G+ ta abych se tu kde nemaji fb radi neptal

Tomu se říká posedlost teenagera. Dřív se říkalo „jména hloupých na všech sloupích“.