Vizualizace zvuku

Zdravím už jsem tu zase. Chtel jsem se zeptat jestli je nějaký přístroj který se zapojí do zvukovky 5,1/ 7,1 který vám ukazuje odkud jde zvuk? Myslim nějaké kolecko nrbo tak nejak které se rozsvítí nejakou barvou nahore když je nekdo na vama.. V pravo když je nekdo v pravo.. Atd atd. Dík za normální odpověď.. Hate si nechte pro přítelkyně

Odpovědi na otázku

Hate si schováváme pro trolly, nevím proč bysme měli pro přítelkyně Takže normální odpověď: nic takového neexistuje. Stačí?

Špatný mohl by někdo vymyslet.. No protože vetsinou jsou to zapomplexovan idioti ktery doma nemají žádný slovo. Tak nekde se musí vybít

JackBrno je takovy zakomplexovany hovadko co tu furt prudi.

Hlavně že ty jsi posranej až za ušima a když chceš někomu nadávat, tak si na to musíš vymyslet vždycky novou přezdívku ty nulo

Existuje... jak SW tak HW...

Link na HW už sdělil kolega Šimůnek níže, SW třeba zde ... https://www.flux.audio/project/pure-analyser-ess...

....a dokonca zadarmo :D. HW = vlastné uši a mozog; SW = vyhodnotenie zvuku v mozgu......

Nevím k čemu to chcete, a taková blbůstka - pro vyloženě zábavní použití, co si ještě pamatuji, tak myslím Asus měl svůj Sonic Radar - taková blbůstka pro 3D hry, kde zobrazoval přibližný zdroj zvuku, kdysi jsem to zkoušel použít a v PvP se sluchátky to fakt fungovalo a byla výhoda .... prostě jste přesně viděl a slyšel co se kolem Vás v prostoru dějě.

Tak jo

Jistě, že je. Například RTW Surrond Monitor (screen: https://www.rtw.com/fileadmin/_processed_/4/c... )

Presne o takovehle veci mi jde :)

Ted ještě neco co by byl jen program či malá krabička která by nestála xxxxxx :D