» Poradna » Programy

Viva Piňata cd- key

Ahoj mám originílni hru Viva Piňata ale nenašel jsem uní žádny cd key, hrát se da normálně ale když se chci přihlásit na Windows Live nebo jak se to menuje chtělo to pomě cd key jenomže v krabici žádny není by mě zajímalo jestli to tak má byt nebo nějaky který pořebuj jen na ten windows live děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

no to číslo by ti měl dat prodéjce a nebo je u toho odkaz na stranku kde to číslo získaš asi.