» Poradna » Programy

Vítr v nahrávce

Vážení,
při nahrávání videokamerou mám v nahrávce hodně slyšet vítr, který přehlušuje cokoliv jiného.Větrný filtr byl zapnut.Jak toto odstranit aby byl slyšet i normální zvuk.Natáčel jsem u moře a šumění moře není vůbec slyšet jen vítr.

Odpovědi na otázku

externi smerovy mikrofon, nebo takovy ty molitanovy futralky na mikrofon..

to je hezká rada, ale do budoucna... myslím že tazatel se ptal, jak odstranit vítr který už je v nahrávce, a tady se obávám že v domácích podmínkách nijak :(

Ano na toto jsem se přesně ptal. Nešlo by to třeba v Sony Vegas 7?

tu pomůže už jenom dubing

ja, pardon moje chyba.. mnoo toho uz moc neudelas, mozna tak najit kousek videa kde je jenom ciste ten sum a z nej udelat filtr, ale prijdes o stredy, takze nebude rozumet reci.. vitr je potvora..