» Poradna » Programy

Víte, co je SW Vypnout pc a hlavně co umí?

Tu:http://krakatoa.www3.cz/vypnout-pc.phpmáte jednoduchý prográmek a schválně jestli uhádnete co umí?Já ho používám před spaním, když si pustím na youtube nějaké večerníčky (třeba dokumenty o druhé světové válce nebo kriminální případy).Já samozřejmě vím, co umí, já jsem totiž génius, ale jisto jistě to nevíte vy a určitě některým z vás bude hlodat v kebuli brouk zvědavosti až tak moc, že mi napíšete, ale určutě ne tu.

Odpovědi na otázku

pro debilitu "dotazu" i samotného tazatele upozornění odesláno...

Proč? Teď jsem jej nahodil na web, mně se hodí, třeba se bude hodit i někomu jinýmu.

tohle je IT poradna a ne reklama na nějaký pochybný stránky, na kterých si chceš z bůhvíjakého důvodu honit kliky...

Já honit kliky nepotřebuju, třeba na toplistu jsem schopný si vygenerovat návštěvnost třeba v milionech. Pouze jsem nabídnul program. Ty nevíš co je to altruismus?

Mně se spíš zdá debilní tady to:http://www.zive.cz/poradna/vite-co-je-sw-dis...

Jůchů, už si to někdo stáhnul, jsem nadšený, děkuji uživateli s firefoxem 40 a ip končící na 22 že si stáhnul můj prográmek a to hned v obou bitových verzích. Snad bude sloužit ke spokojenosti, jestli ne, tak progámek vylepším aby ta spokojenost byla.

Ano, stiahol som zo zvedavosti 64 bit. verziu predmetného "vykľučáteľa". Obdobných programov s množstvom funkcií, uspanie PC, je na trhu mrťe.

jj ty jseš druhej, už jste dva

No to je možné, že jich je spousty.Ale například mně stačí pouze aby to umělo vypnutí a navíc tam mám možnost přidávat co chci a co potřebuji, například mi to při vypnutí pc při full screenu firefoxu (přehrávání videí na youtube) po spuštění firefox přepínalo do takového divného zobrazení, tak jsem si tam přidal vypnutí firefoxu před vypnutím systému a je to ok.

stejně jako u druhého zmíněného dotazu si myslím, že by sis měl zařídit blog třeba tu:http://blog.zive.cz/a dávat tyhle věci tam, že tu je to tak trochu mimo...

Nechci tě zklamat, ale něco podobného už existuje v několika verzíchhttp://www.slunecnice.cz/vyhledavani/

Ano, existuje, přesto se mi líbí nejvíc můj Vypnout pc a taky že jej používám skoro každý den.

To bude nějaká nemoc

Jaká nemoc? To není nemoc. Pokud vážně myslíš, že je to nějaká nemoc, tak mi napiš jaká, třeba jaké je to efko případně něco jinýho z mkn-10.

Diagnoza: Digitální opožděný narcis (DON)

To tam nikde není, napiš mi jak je to označeno v mkn-10

windows 8.1 mi to nedovolí spustit

Nespuštíš 64bit verzi na 32bit OS? Jinak netuším proč by to nemělo jít ve Win 8.1Osobně mám Win 10 a zkoušel jsem to pouze na něm, ale scripty autoitu by měly být kompatibilní s:Compatible with Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7 / 2008 R2 / Windows 8 / 2012 R2viz:https://www.autoitscript.com/site/autoit/

+ Win 10, ten tam ještě nedopsali