» Poradna » Programy

Visual Studio 2022 - jak správně doinstalovat balíčky?

Dobrej,nainstaloval jsem si toto studio s balíčky dle potřeby cizího zdrojáku, ale nemám tam buttony a ostatní objekty. To se tam nainstalovává zvláš?//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Ostatní a Jiné objekty u nás distribuuje Petr Hejl (https://www.zive.cz/clanky/hlodac-mel-byt-lep... )

Myslel jsem si to, nicméně otázka zůstáva otevřená pro odpovědi k věci.

Ano musis si doinstalovat balik s GUI systemem ktery planujes pouzit. je jich vic, WPF, winforms, MAUI, proto tam nejsou automaticky. A podporu pro jazyk ktery budes pouzivat.