» Poradna » Programy

Visual Studio 2013

Dobrý den,poté, co nainstaluji Visual Studio 2013 a restartuji, se začnou instalovat aktualizace a aplikovat změny systému, poté co doběhnout do cca 35% se notebook restartuje a už nenaběhnou windows, nejdou vůbec zapnout a musím reinstalovat os. Nevíte, čím to může být? Veškerý Software je original, nic není kradeno. Děkuji

Odpovědi na otázku

Kdo vi co tam mas spatne. To muzes zjistit jen ty. Kristalovou kouly tu nikdo nema.Zkus se kouknout co se to po instalaci VS 2013 chce instalovat za aktualizace a nemusis hned povolovat vsechno.

Stáhnul bych aktualizaci, pro kterou není třeba připojení k internetu.