» Poradna » Programy

Visual FoxPro 9 - report do TXT souboru

Zdravím, ve Visual FoxPro 9 mi příkaz "REPORT FORM jmenoreportu TO FILE jmenosestavy.TXT ASCII" stále tvrdošíjně vytváří XML soubor. Ve starší Visual FoxPro 5 tento příkaz vytvoří opravdu čitelný textový soubor TXT. I v nápovědě je syntaxe tohoto příkazu uvedená stejně. Neví někdo v čem by mohl být problém?Moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to už strašně dávno, co jsem dělal ve FoxPro. Nemáš někde nastavené SET PRINTER TO... ? Třeba to má vyšší prioritu.

Ahoj, díky za odpověď, ale problém byl nakonec úplně jinde Před samotným příkazem REPORT FORM .... ASCII jsem zadal příkaz SET REPORTBEHAVIOR 80. A to pomohlo, vytvořil se normální čitelný TXT soubor.Po vytvoření sestavy jsem to ihned vrátil na hodnotu 90, aby se mi nerozsypalo někde něco jiného Pavel