» Poradna » Programy

Visty-nejde zvuk

Ahoj. Nainstaloval jsem si Visty, ale bohužel jsem zjistil, že mi nejde zvuk. Zkoušel jsem stáhnut nějaké ovladače, ale nic nepomohlo. Mám integrovanou zvukovku. Základní desku mám Gigabyte GA-8I915PDuo - Intel 915P, D a repráky Manta MM-1400 Merlin. S XP to běhalo v pohodě samo od sebe a tady nemůžu přijít na žádnej způsob, kterým bych to rozchodil. Dík za každou radu

Odpovědi na otázku

Striahni a nainstaluj ovladace z webu vyrobcu dosky pre Vistu

No to jsem zkoušel hned jako první možnost. Jenže jsem tam nenašel ovladače pro Visty. Jsou tam pro mojí desku, ale né na visty. Nevím-buďto jsem slepej nebo je tam fakt nemaj...Každopádně mi zvuk pořád nejde...

prva vec. pouzi google
druha vec: precitaj manual
tretia vec pozri na mb a najdi zvukoveho svaba
stvrta vec mas tam C-Media 9880 audio codec
podla toho stiahni drivery na vistu

Já to vidím na pátou věc a tím je smazání šmejdu Vist z počítače a nainstalování Windows XP. Nebi Visty reklamuj a trvej na vrácení peněz za nefunkční šmejd.