» Poradna » Programy

Vista

Zdar, nainstaloval jsem Vistu na partition, která má 30GB, ale asi po 14 dnech jsem zjistil, že je full Nejvíce spolknul jakýsi adr. winsxs, ale zjistil jsem, že s tím nic neudělám. Vytvořím si teda větší partition, ale:
Chci se tedy zeptat, jak udělat zálohu, nebo nějaký obraz disku, abych si ušetřil 14 dní instalování a nastavování programů (myslim teda komplet i s registracema). Prostě to pak jen natáhnout do čerstvě nainstalovaných vist a být na tom tak jak ted, ale s větším diskem...

Nebo nějak bezbolestně zvětšit partition, třeba z winsows...

Odpovědi na otázku

Pohledej jak se omezuje max. velikost záoh stylu body obnovení z XP, jinak ti to bude bobtnat pořád a na všech discích v PC.
Partition ve win nezvětšíš, na to jsou part. managery typu PQMagic a podobně.

*záloh...
Už nevidím na oči...

v správe diskov ide vo viste zväčšovať a zmenšovať oddiely na diskoch,pokial máš vistu business/ultimate,tá ma v sebe zabudovaný nástroj na tvorbu image celého nainštalovaného vindows a robenie záloh súborov