» Poradna » Programy

Vista, zneaktivneni okna + taskbaru

Zdravim,
obracim se na vas s radou o pomoct, mame doma nainstalovane visty a obcas se stane ze pri otevreni okna (IE, nebo obyc slozky) a naslednem kliknuti na jeji obsah(treba menu, nebo krizek na zavreni) okno jakoby neaktivni, trosku zpruhledni a je jakoby v pozdadi... pak je in neaktivni i taskbar, pomuze jen odhlasit uzivatele a nebo prepnout pc do usporneho rezimu a ynova ozivit.. pak je vse zas ok.

nemate s tim nekdo zkusenosti, klavesnice podporuje visty...

jsem z toho dost smutny...
(prosim o stouraly co jim visty nesednou a rady at si dam xp.. neodpovidej te..)

dekuju

Odpovědi na otázku

na jakem hw ty visty provozujes?

mame koupeny primo takovou tu domaci sestavu s media centrem, je tam 2jadrovz procak, 2giga ramky... 500gigovz disk...

no pokud ten problem dobre chapu, to visty delaj v pripade, ze program neodpovida.. tzn. bud "zatuhne" nebo proste neco nestiha