» Poradna » Programy

VISTA verusus UAC kontrola účtů

UAC bude smrtí VISTA i když se dá vypnout a to jen v ultimate a bussines. Ve Vista s SP1 to je ještě horší jak bez SP1 pokud je UAC zapnuto.

Odpovědi na otázku

Co to meleš za mesmysly mám home Premium a toto mám vypnuté hned po instalaci.Další co viděl Visty jen na obrázku.Oficiál SP1 na Visty ještě není.

je vidět že nemáš přehled stahni si na torrentech nebo jinde SP1 Wave1_Windows6.0-KB936330-X86.exe 1.27Gb je i česky. Jinak v Premium to je to mi vypadlo.

K tomu SP1 mluvil jsem o ofiko to znamená microsoft nějaký torenty jsou k ničemu jsou to servis packy dělaný ze záplat a SP od MS obsahuje většinou víc než záplaty. Tak že opět musím tvrdit že SP1 ještě není vydaný!!!

Nastralach je blbec,netřeba se s ním bavit,samože SPna vista ofiko není.

Vypinat UAC je hloupost.

Hm... to by som nič iné nerobil len odklikával to zdržovacie okno. Malo by to byt aspom ošetrené aby sa UAC nezapínalo po kliknutí myšou alebo klavesou. Nech kontroluje len to čo sa nespustilo týmto spôsobom. Snád by sa to dalo ošetriť a to by potom malo zmysel. Inak je to nahovno.

souhlasim, ale nez to tak bude, radsi to mit zaple, no ne?

a) Zadny SP1 pro Vistu jeste neni.
b) Zvykejte si, jak se ma spravne chovat OS. To co bylo do ted (vse jede automaticky pod Adminem/"rootem") byl patrne nejvetsi omyl Windows... Take notne kritizovany ze strany, napriklad, linuxove komunity...

Vy jste fakt zajímavý. Ten Wave1_Windows6.0-KB936330-X86.exe je nejen i česky pro všechny varianty vista ale vyžaduje i aktivaci po naistalovaní. A je z toho rázem zkušební verze sice s novým jádrem 60001 ale jen do 8.4.2008 Tak že na černých Vista to nejde cracknou ( tvrdil kámoš) na offiko je to v pohodě akorát se to bude muset přejet finální verzí. Tato je pro testery. A je fakt že uAC otravuje ještě víc než předtím.

zvykejte si pánové, v příští verzi windows to bude ještě horší - už tam nebude potřeba antivir!!!!! :-}

Tak to budou mít výrobci antispyware a antivirů radost že zkrachují díky MS

To je business.... Nemůžu přece výrábět celý život něco a doufat, že mne konkurence nepřeválcuje, to bych byl naivní... Naopak, musím to dělat lépe než konkurence, jen díky tomu přežiju...

Nebo sepiš petici, aby MS své produkty ořezal, abychom si mohli založit své vlastní firmy na SW.

Ne to je blbost přece - jakto, že si taky nestěžujete na to, že naše milé hypersupermarkety likvidují malé podnikatele? Vždyť to je přece stejné.....myslete trochu. Jsme ve 21. století, kde je konkurence veliká....