Vista transformation pack

zkusil jsem vista transformation pack 6, ale bohuzel mi asi pokazil system, tak jsem zkusil vista inspirant bricopack, ale u neho se mi nelibi ty zahlavi atd. jak jsou bile. ma nekdo s vista trans. pack stejne zkusenosti ?

Odpovědi na otázku

Ja pouzivam Vista T.P.6....je podle me nejvymkanejsi...byl jsem vzdy spokojen, ale je treba si davat pozor na prechod do nove verze...uplne odebrat starou a pak nainstalnout novou....jednou jsem to nejak nepohlidal, sys. zalohu jsem nemel a bylo vymalovano....to je holt riziko techto vylepsovatek