» Poradna » Programy

Vista preferuje primární oddíly?

Nainstaloval jsem Vistu na nový HDD v 100GB primárním oddíle. Až pak jsem chtěl vytvořit rozšířený oddíl. Jenže Vista nabízí k vytvoření pouze další primární oddíly. Až pokud bych vyčerpal max. počet 4 primárních. tak mě asi nabídla rozšířený. Je to tak z jakého důvodu? Napadá mě vyšší bezpečnost primárního oddílu?

Odpovědi na otázku

Urcite je aj vo viste na vyber rozsireny oddiel a potom v nom logicke oddiely, nie je ziaden dovod aby to zmenili.
Inac je to uplne jedno, nie je medzi tym rozdiel ani v bezpecnosti ani v nicom inom.