» Poradna » Počítačové sítě

Vista nenajde wifi

Zdravím,
mám následující problém. Na pc jsem nainstaloval win vista home basic, připojil se přes wifi router co mám doma na net, vše fungovalo nádherně dokud jsem nedal aktualizovat win. Po restartu už Visty nevidí vůbec tu moji síť. Vedle na notebooku ji bezproblému chytím, navíc když jsem dal obnovit systém do stavu před aktualizací, tak se to nezdaří, vyskytne se: ,,blíže nespecifikovaná chyba" Nemáte nějaký nápad co s tím? Dík

procesor: Procesor INTEL Core 2 Duo E7300 - 2,66GHz, 1066MHz FSB, 3MB cache, socket 775, BOX (Penryn, Wolfdale)

deska: ASUS P5N73-CM - GeForce 7100/ nForce 630i, DDR2 800, VGA + PCIe x16, SATA II, RAID, USB2.0, GLAN, mATX, sc775

paměť: 2GB DDR2 800MHz PC6400 CL6 KINGSTON

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo neví???

OK vyřeším si to sám Je mi jasný, že teď se tu strhne diskuse na téma jaký jsem blb a tak, ale to mě už netrápí, protože to číst nebudu, tak užívejte a dál se aktivně podílejte na řešení naprosto provokujících otázek, které jsou tu jen k tomu aby ste si pokecali a ostatní co mají problém jen zoufale čekají... Díky...

windows moc uz nepouzivam ale mam skusobne W.server 2008 a stalo sa mi po aktualizacii ze wi-fi adapter bol zakazany. pozri sietovi adapter.

Jsi moc urážlivý. Takže místo sebelitování zapni mozek. Když síť přestala fungovat po aktualizaci, tak snad zjistíš, které aktualizace se nainstalovaly a holt je odinstaluješ. Akorát jsi měl napřed použít odinstalaci aktualizací a pak případně použít bod obnovení.
Dále se podívej jestli neutrpěl nějakou změnu ovladač wifi v pc pokud ho máš bezdrátově též připojený.
Pro příště použij třeba Acronis pro zálohování obrazu systému, to je nejlepší řešení, když se něco takového nezadaří, tak jsi za pár minut ve funkčním stavu.