» Poradna » Programy

Vista Home Premium

Jak otevřít ve Vistě Documents and settings když na to kliknu tak my to dá hlášku přístup odmítnut jsou tam uloženy pozice atd a potřebuji to zalohovat

Odpovědi na otázku

Pokud vím,tak složka Documents and settings ve vistě není.Většinou se save z her ukládá do C:\Users.....

Presne tak, u Visty je jen slozka USERS ...

documents and settings je len symbolicky odkaz kvoli kompatibilite, nepouziva sa to vo viste. nahradila ju zlozka USERS.

Hraju hru lost Planet extreme condition a potřebuji si uložit save mam nainstalovaný steam v D:/ a users ve vistě je jenom prazdna složka save games kam se ukladá save teda v ty hře
Díky za radu