» Poradna » Programy

Vista a kontrola legálnosti

Kontrolují Visty legálnost i jiných aplikací od MS, třeba office?

Odpovědi na otázku

Zda se, ze zatim ne. :o)

jakože zatím nikdo na dveře neklepal?

Kedze mi Office zatial ide,tipujem ze nekontroluju.

diky za info

Vista nekontroluje nic jinyho, nez sama sebe.A pokud mas strach i tak, tak to proste vyres firewallem (ale ne tim zabastlem, co je ve Viste), zakaz pristup na net automatickejm updatum Visty a Officu a dalsich veci, co tam mas. Prijdes jenom o pohodlnej update, protoze se balicky vzdycky par dni po vydani daji sehnat i jinde nez na MS webu, akorat si je holt budes muset najit...

moc nedekuj, pak ti totiz fakt zatukaji delaj to uz xpcka, myslis, ze to u vist odstranili? pche