» Poradna » Programy

Vista a Google Chrome ?

Mám problém - z IE7 jsem si do Chrome importoval Záložky, pak jsem je dlouho přerovnával a promazával a nyní bych o výslednou formu nerad přišel. Jenže Vista vůbec neví, kam si je Chrome schovává a tak je nelze zazálohovat ani zpět importovat di IE 7. Pomůže někdo ?

Odpovědi na otázku

C:\Users\\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\History

Tak na téhle "adrese" jsem našel kulové - lépe řečeno nějaký nesrozumitelný soubor "History".
Nedá se třeba Crome nastavit tak, aby se jeho "oblíbené" ukládaly do stejnéhop místa jako u IE7?