» Poradna » Programy

Vista a blokování programu

Zdravím. Potýkám se s následujícím problémem. Mám Vistu Home Basic. Dále nainstalovaný program, který slouží jako utilita pro stahování map do navigace. Ten program se přihlašuje k serveru na internetu u dodavatele map za pomoci hesla a loginu. Ve Win 2000 se program přihlásí, pokud přebootuji do Visty, ten samý program hlásí, že se nelze připojit k serveru. Pravděpodobně je bezpečnost Visty na nějaké vysoké úrovni. Vypnul jsem firewall a windows defendera. Antivir žádný nainstalovaný ještě nemám. Je třeba něco ještě přenastavit okolo sítě? Internet normálně funguje.

Odpovědi na otázku

některé programy prostě Vista nepodporuje , možno zkusit kompatibilitu , podívat se na web výrobce jestli nenabízí verzi pro Vistu

No právě, že program je určen pro Vistu. Ve Win 2000 funguje jen částečně, nejde stahování nových map. Nicméně jsem nyní zjistil, že když i ve Firefoxu se spustí vyhledávač zásuvných modulů a kontroluje dostupnost (instalace Flash playeru), další reakce nejsou a okno stále "vyhledává".

tak skus stahnut flash manualne a mozno to pomoze