» Poradna » Ostatní

Virus

Ahoj můj bratr asi chytil virus v vpravo na hoře v rohu se mu tam něak hýbe ruka a nevím co stím a skáčou tam reklamy chcete něco vyhrát atd... a mobil: Zopo 700 Prosím pomoc už sme museli kupovat kvůli tomu 2 mobily

Odpovědi na otázku

skúste sa zamyslieť kam ste liezli, čo sťahovali z ktorého neoficiálneho obchodu, aké platené aplikácie warezili a možno kúpa ďalšieho telefónu nebude potrebnávyskúšaj factory reset, ak nepomôže tak servis. pri bežnom používaní a s trochou kritického myslenia sa vírus nikdy nikam nedostane

Absolutely agree.

Tohle je na psychiatra, pokud se tvému bratříčkovi nějak hýbe ruka :D . Nemusíš kvůli tomu kupovat hned nový telefony s vyskakující reklamou :D .