» Poradna » Programy

Vírus zmenožnil is na INTERNET

caute mam problem mam na ntb virus ktory mi nedovolí ist na internet poradte uz som volal aj technika T-COM
ci mi vlastne internet ide ale skusal to na svojom PC a jemu internet ide povedal ze za to moze virus ako ho mam dat prec DAKUJEM PS_skusal som Spyware Terminator bez aktualizacii nic mi nenasiel
potom som skusal Ad-Aware SE Professional bez akrualizacii nasiel 54kritickych suborov no ziadna zmena....

Odpovědi na otázku

Panebože co jinýho než přeinstalovat?Nač se s tím sr......át?Kolk ti je?Toho technika jako nenapadlo nic?

Když jseš nemehlo, tak to necpi ostatním. Uživatel může použít antivirus. Pokud není nic lepšího, tak třeba NOD32.

Tento problém jsem měl včera. Pomohl mi WinSockFix. Zadej do vyhledavače, jistě jej najdeš. Stahneš neinstaluje se. Stiskem tlačítka Fix se spustí. soused.

Když jseš nemehlo, tak to necpi ostatním.---Jen když ty seš mehlo?Kde ale veme ten antivirus,když nemá přístup na net,jak ti prve vysvětlil?

a ten dotaz sem poslal po poštovním holubovi ?? Tak poprosí holuba o antivira.

Niekedy je lepšie formát C:\ a instal win za cca 2-5 hod podla počtu aplikácií ako 7 dní hladať problém a možno ho ani navyriešiť. Základ je prevencia: NOD32+Spyware terminátor+Kerio PF a mám pokoj (relatívne).

Ja nepouzivam zadnou z te hromady Anti-xxxx veci a mam realny pokoj, zadne viry ani spyware.

Protože nejsi sám, kdo má s připojením na internet problém, tak se mrkni na toto téma:
www.zive.cz ...
Třeba je to ten samý problém a nejedná se o vir. Snad ti to pomůže.