» Poradna » Ostatní

Virus v podobě Webu : livesnews.ru !!!

Dobrý den,Dne 12.09 se mi začaly opěvovat webová stránka : livesnews.ru,která mě přepošlou na jinej web,kde je virus.Dost často stahuji Složky a programy,takže je velmy velká pravděpodobnost že mám v PC virus .Ta webová stránka se mi vždy obě ví za 1 Hodinu.Usoudila jsem že to mám asi v Správci ulohů v Kolonce Služby ale nenašla jsem nic.Není něco co mi pomůže promazat Celý ty Služby,nebo jestli nikdo neví jak vymazat ten virus.Ano jsem hloupá ale v PC se moc nevyznám :D.Děkuji za Každou Radu

Odpovědi na otázku

Skuste docasne vypnout vsehny doplnky v prohlizeci. Taky skontrolujte Planovac Uloh, muze jit o tzv fileless malware. V Autoruns napiste do Filter: livesnewshttps://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo...

Na 'How to Remove Livesnews.ru Virus' ti Google nabídne desítky návodů pro automatické nebo ruční odstranění. V tvém případě ale bude jistější, když o pomoc požádáš někoho, kdo se v PC vyzná.

Tyto Tutoriáli jsem už zkoušela ale nic nešlo :/.

To neřeš, podle písemného projevu je Lenka nejspíš jen troll.

Za to může beztak Vladimir Vladimirovič Putin.Vrátit se k funkčnímu bodu obnovy a příště nekoukat na porno weby http://www.servispckupka.cz/nastroj_obnoveni_systemu_...

Možná by stačilo zablokovat stránku v C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts zkuste si najít návod

Ta stranka se pak stejne otevre, jenom bude blokovana.

Prečo ľudia nepoužívajú sandbox?

zkousel jsi MBAM?

Ano, máš tam virus, díky němuž nedokážeš napsat slovo "objevovat" - neříkej mi, že někdo může sám do sebe místo toho slova napsat "opěvovat" nebo "obě ví"!Klasická kontrola: AdwCelaner a MBAM, oboje psotupně spusť v nouzovém režimu Windows, všechny nálezy smaž.