» Poradna » Web a internet

Virus v chromu?

Dnes ráno po spuštění počítače mi naskočily asi 3 programy o kterých jsem ani nevěděl. Ty jsem odinstaloval, ale v chromu mi začaly naskakovat okna (hentai a reklamy). K tomu podle všeho můj chrome spravuje "moje" organizace. Tak jsem zkusil chrome zrestartovat (vrátit k původnímu nastavení), ale i tak to nepomohlo. Neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Ideálne dať do iného PC a prejsť na malware a pod. veci (MS malicious, ESET online scanner a pod. SW). A ešte ideálnejšie mať zálohu. Snáď si už zistil na čo záloha je.