» Poradna » Ostatní

Virus přes USB - máme se bát? Co na to říkáte?

Odpovědi na otázku

No tak predpokladam, ze se opet siri tim stupidnim automatickym spoustenim - ktere je defaultne zapnute).

Obecně. Každá flaška alkoholu z minulých let může obsahovat přimíchanou látku, která způsobila nemálo úmrtí a otrav Každá flash která již byla použita v nějakém zařízení může být zavirovaná rúzným neřádem. Ano flash je třeba se bát.

Těch které se pálí doma ve sklepě určitě :)No a co když je ta "fleška" uzamykatelná? Ale vážně, vím že to někdo považuje za apríl ale já o tom četl už 26.3. a to ještě do apríla nějaký den chyběl a teď jsem na to narazil znovu v tom článku......

To nebylo pálení doma Vážně. Byl u mě známý, dovolil si na ntb že na net. Jenže zasunul svou flash, kterou jak pak přiznal neměl novou. Zakročil jsem včas. Tihle lidi ignorují ochrany proto početí. Ignorují i po zasunutí flash či disku, že by to měli nechat prohlédnout třeba m.bytesem. Pak se divi zablešení a z toho plynoucím problémům. On tu flas měl jen doma a u kamaráda v PC