» Poradna » Mobily

Virus interpol

Zdravím mám tablet samsung GT-P5100 s androidem 4.2.2 a dostal se tam virus interpol a nevím jak se ho zbavit tablet nereaguje na nic i po restartu hned naskočí stránka s virusem. Nikde jsem nenašel žádnou resetovou dírku a nevím jak ho dostat no nouzového režimu. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Vypnout.Zmáčknout Volume Up + Power buttonPo několika vt. naběhne menu režimu obnovení.Z tohoto menu možnost zvolit wipe data / factory reset(pomocí tlačítek hlasitosti pro procházení a tlačítko napájení pro potvrzení)Dále vyber možnost Yes - vymazat všechna uživatelská data. Yes -- delete all user dataPak zvolit reboot system now.Pokud se po startu objeví virus znova, je nutno flešnout znova FW.Příště dávat bacha na co se kliká a co se instaluje

Děkuji moc přístě to nepůjčím dětem.