» Poradna » Windows (a jiné OS)

Virus ?

Dobrý den,Měl bych dotaz: dnes jsem půjčil kamarádovi flashku aby mi na ní nahrál pár fotek (seděl vedle mě) a když mi ji vrátil tak mi ji PC detekoval jako device místo USB storage a podobně. A když jsem tam připojil třeba SD kartu tak to chvíli (pár vteřin) ukazovalo jako SD a pak taky jako device a já se začínám bát co to udělalo, zkusil jsem i ty fotky i flashku projet prémiovým avastem ale nic to nenašlo. Nemá někdo nějaký tip jak to opravit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Nuž žena a flashka se nepujčuje. Ale kdyz nutno aby bylo stale veselo, mit v pc nejaky Eset ci M bytes a flashku po zasunuti zkontrolovat. V sedmach jsem delal Esetem v 10 defenderem.