» Poradna » Mobily

Virtuální realita

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, hledám headset pro rozšířenou realitu, ideálně k telefonu. Jde mi konkrétně o toto:- brýle (headset) budou neprůhledné (ne jako hololens nebo holokit..)- reálný obzaz bude snímán skrze fotoaparát telefonu, případně přídavnou kamerou (něco jako ZapBox)- heatset by měl vypadat podobně právě jako ZapBox -> s tím výřezem na fotoaparátDále bych chtěl vědět jak bych tuto technologii měl označit. Jestli AR/VR, MR nebo XR?Strávil jsem spousty času googlením, ale to co hledám jsem nenašel.Právě ten ZapBox je tomu asi nejblíže, jen nemohu dohledat kde ho u nás koupit.Děkuji

Odpovědi na otázku

ja som si vygooglil,ze zapbox sa da predobjednat, nie objednat.

Nic takového, co by alespoň vzdáleně fungovalo podle vašich požadavků neexistuje, takže se nedivte, že jste nic nenašel. A nedělejte si iluze, že by to nějak pořádně za levno fungovalo. V těchhle věcech se nedá šetřit.

A co koupit nejlevnější VR pro telefon a dodělat díru pro kameru?Nejlevnější brýle stojí cca 300 Kč.

Nemají tyhle náhodou posuvnou krytku? Aligator VR BOX2Tohle hledáte?

"Headset k telefonu pro rozšířenou realitu"A k čemu že by to mělo sloužit ?

Kup si starší Samsung a k tomu Samsung VR. není momentálně lepší kombinace.

Pro ROZŠÍŘENOU REALITU? O tom bych dost pochyboval...

Ano, můžeš využít i AR a vzhledem k dotazu, kdy sám tazatel neví, co chce a jak se to označuje není má odpověď irelevantní jako ta tvá

Jake ma byt vyuziti? Cesky startup Pocket Virtuality uz prodava Hololens s VR adapterem - tedy to nejlepsi z obou svetu - a pridavnymi ruznymi kamerkami.