» Poradna » Programy

Virtuální prohlídka

Prosím o radu.
Chtěl bych vytvořit virtuální prohlídku z panoramatické fotografie, nejlépe s exportem do Falsch nebo Java aplikace...pro následné vložení třeba na webové stránky.
Poradíte mi nějaký "jednoduchý" program, který toto dovede a je pokud možno Free ?
Předem děkuji za každou kloudnou reakci .

Odpovědi na otázku

Dej to udělat chytřejšímu, blbánku.

A ještě jednou? Mamka a tatík střízlivi a zdrávi?

........ děkuji Ti za tvou radu moooooooooc mi pomohla............. ty jsi prostě 1 . . .

DEBILE, TY NEJSI NEMOHOUCÍ, ALE NESVÉPRÁVNÝ

ODPOVĚĎ PRO - nemohouciTY NEJSI nemohouci, ALE UBOHEJ DEBIL. CO SEM LEZEŠ, KDYŽ NEUMÍŠ PORADIT. NA IRONICKÉ A UBOHÉ NARÁŽKY SI NAJDI JINÉ FÓRUM. JEDNOU BUDEŠ POTŘEBOVAT I TY POMOCI A BUDE TI NÁRAMNĚ DOBŘE, KDYŽ TĚ KOPNOU DO PR**** !!!!

Tak nějak pozoruji, že český národ je k sobě neskutečně hrubý a sprostý. Proč?!!! Jsme jenom lidé a ne hulváti......hulváti tu nemají co hledat, ať si nadávají doma svým ženám a dětem a ne obyčejným lidem, kteří chtějí jen s něčím poradit.Nikdo učený z nebe nespadl a jak věřím, určitě se v diskuzi dozvím, že to nejsem ani já. Český národ je prostě takový

www.grafika.cz/art/vse/arcsoft-panorama-maker-4-stoik-panorama-maker-1-r.html? Nevím co si představuješ pod pojmem jednoduchý.

OK omrknu to dík , ..... já vím těžko specifikovat "jednoduchý" že , prostě abych při nastavování potřebných parametrů nezestárnul více než je třeba .

Pro ty z vás, co fotíte profesionálně a nechcete řešit SW a implementaci virtuálních prohlídek, ale nafotíte klientovi přesně to co chce a uděláte mu svkělé fotografie pro virtuální prohlídku:

- www.nakoukni.eu

Nyní testovací režim, všem prémiové účty zdarma.

Virtuální prohlídku generujeme ONLINE, stačí vložit fotografii, vše ostatní je v češtině, na webu a na pár kliknutí.

Díky všem za připomínky. Roman

1. Vytvoř panorama (zkus třeba "Microsoft Image Composite Editor" Stáhneš to na http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/prevody_... ...

2. 3D prolhídku snadno vytvoříš na http://www.dermandar.com/....

3. HOTOVO

Tady máš: http://www.move360.cz/...