» Poradna » Programy

Virtualni plocha

zdarec..jeste jeden dotaz :)neznate nekdo soft pro virtual desktop? ale hledal jsem neco jak je u linuxu...na kazde plose muyou byt ruzne ikony...nasel jsem jen desktop managery kde lze otvirat do novich ploch pouze okna....zastupci jsou vsude totozni.....mno a jelikoz se mi nepodarilo nic takoveho najit, tak bych se chtel zeptat na Vase zkusenostidekuju

Odpovědi na otázku

mne se nejvic libi JS Virtual Desktop

Muzes zkusit primo ten od MS (Virtual Desktop Manager).http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/power...

Existuje utilitka orig. od Microsoftu jmenuje se to Deskman, hledej pod Powertoy.Myslim ze by ti to mohlo vyhovovat.

dekuju

ale bohuzel ani jedna utila neumi mit ruzne shortcuty na plochach :(