» Poradna » Programy

Virtuální pamět

Chtěl jsem se na něco zeptat...včera se mi objevilo dole vpravo na liště po ukončení hry(Freedom Fighters) v OS XP trojúhelník s vykřičníkem,když jsme na to ukázal,tak to psalo,že je malá virtuální paměť.Stane se něco,když s tím nic nebudu dělat???Někdo říkal,že si mám dokoupit RAM,ale já mám 256MB RAM a víc už nemůžu,protože mi to nepodporuje základní deska.Nebo zvýšit virtuální paměť???(teď mám zadanou vlastní velikost počáteční velikost 384MB a největší velikost 768MB).Potom tam je k nabídce(Velikost určí systém)nebo(Nepoužívat stránkovací soubor).Ještě dole je napsáno nejnižší povolená hodnota 2MB,doporučená hodnota 382MB,aktuálně přidělená hodnota 384MB.Nevíte někdo proč se to stalo???Nemůže to být tím,že mám třeba v počítači asi pět her a v některé i češtinu???Nikdy se mi to předtím nestalo...a češtiny jsem nepoužíval.Díky…

Odpovědi na otázku

Velikost vyuzite pameti zavisi na aktualne spustenych programech, ne na tom, co mate nainstalovano.256MB je fakt malo, 256MB + 768MB swap = 1GB, coz stalo moc neni. Zkuste nastavit tak 1,5GB, to by jiz problemy byt nemely.