» Poradna » Windows (a jiné OS)

VirtualBox Win7 nejde FullHD rozlišení

VirtualBox Win7 nejde FullHD rozlišeníAhoj,zkoušel jsem podle návodů 100000 řešení, bez výsledku.Nevíte někdo jak dosáhnout ve VirtualBoxu u Win7 rozlišení Full HD, mám pouze rozlišení 4:3 nejvyšší 1440Xna něco....

Odpovědi na otázku

A Virtual Box additions si instaloval?

ano

A co tak zkusit vmware?

Player je stale zdarma?

The free version is available for non-commercial, personal and home use. We also encourage students and non-profit organizations to benefit from this offering.Commercial organizations require paid licenses to use Workstation Player.

Děkuji Vmware je opravdu lepší, fungují na něm funkce dcomcnfg které jsou nutné upravit pro fungovaní OPC serveru, děkuji..