» Poradna » Programy

Virtualbox a bluetooth

Zdravím, chtěl bych ve VB provozovat druhý systém (linuxová distribuce) a využívat integrované bluetooth v notebooku. Bohužel jsem nikde žádnou volbu nenašel a na různých fórech psali jen o externím BT modulu.Virtualbox 5.0Díky

Odpovědi na otázku

Muselo by to být připojeno přes USB, to VirtualBox umí. PCI/PCI-E porty zpřístupnit neumí.

Pokud to fakt potřebuješ mít takto přes linux, tak udělej dualboot a kašli na to. Má to své výhody.. když se na win něco vzesere, jedeš dál jako by se nechumelilo