» Poradna » Programy

Virtual-CloneDrive Jak namontovat ISO při startu bez potvrzení

Po několik let (Win7) mi Virtual CloneDrive hned po spuštění namontoval ISO obraz. Bez jakéhokoliv vědomého zásahu nyní po startu zobrazí okno se záložkou Settings a vyžaduje potvrzení OK. Jak obnovit původní chování, to je namontuje bez potvrzení? Jinak už se SW chová standardně.

Odpovědi na otázku

Nic ani na netu k řešení. Tak řešením je namontování přes soubor BAT uložený v "Spustit při staru". Kdo by potřeboval, zde je příkaz s parametry:"C:\Program Files\Elaborate Bytes\VirtualCloneDrive\VCDMount.exe" /d=0 d:\iso_soubory\file.isoZádrhel? Byl. Soubor BAT byl ve formátu UTF, a musí být v ANSI. Divné. Asi dědictví starých časů.