» Poradna » Programy

Virtual Box

Zdravím panové.Mám dotaz. Virtual box poběží u mě na PC, nebo na nějakém cloudovém PC? (Jakože to bude brát CPU, RAM, Hard disk u mě, nebo ne)Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

U tebe.

To není pravda, může běžet naprosto kdekoliv...

Zmatený dotaz... poběží tam, kde poběží.

Jeste doplním, ze jsem Vbox instaloval na nějaké PC a pak se na tu našimi připojil vzdáleně. Pres port jen s lihgt instalaci pres konzolu a mel jsem plochu co nevyuzivalo téměř žádné prostředky...

bude. Komu by asi tak mal brat cpu... susedovi?

Pokud to nainstaluje u souseda, hodí tam nějakou masinu, a připojí se na ni vzdáleně tak proc by to nemohlo jet u nej.

A kde by měl běžet, někde v lese? Logicky, když ho spustíš ve svém počítači, poběží na tvém CPU.

A co když bude spuštěný jinde?

podobneho vo votrelcovi 3 volali 85, slovom osemdesiatpatka

Všichni jste vedle, protože odpovídáte na program Virtualbox. Jenomže tazatele zajímá jakýsi virtuální box, což nikdo netuší, co by to mohlo být.

Zajima me ten program od Oracle

Pobezi tam, kde ho spustite. Kdyz ho pustite na svem PC, pak pobezi na tom PC.

A jinak, děkuji za odpovědi, už je mi to naprosto jasný

VirtualBox standartně poběží u tebe. Mezi základní funkce rozhodně nepatří to, že poběží někde v cloudu.